Referanslar

SEO, Dijital Pazarlama Alanında Hizmet Verdiğimiz Bazı Markalar ve Başarı Hikayelerimiz. 12 Yıllık Bir Tecrübe ile Fark yaratmak İster misiniz?

Kidega

İlk günkü heyecanını koruduğumuz bir proje. 1,5 yıllık süreç içerisinde kitap sektöründe en iyi 3 firma arasında yer almasını sağladık.

Organik Trafik ve Dijital Pazarlama ile birleştirilmiş satış pazarlama teknikleri ile maksimum güce ulaştık. Big data yönetiminde uzmanlaştığımız proje ile sektörde ilkleri yaratmayı başardık.

Kitap Kolik

Proje Yönetimi

Kitap sektöründe uzmanlığımızı ispatladığımız projelerden.

Performans marketing ajansı olarak; SEO, Adwords, Merchant Center, Dijital Pazarlama, Satış Arttırma, Senaryo, Video, Genel Site yönetimini yürütmekteyiz.

Facebook Pixel, Katalog, instagram Reklamları yönetimi.

FavoriniAL

Proje Yönetimi

Favorinial’da Satıcı, Müşteri ve Ustalar Buluşuyor! Favorini al projesini baştan sona yürütmekteyiz. Kurgu, Senaryo, PR, Merchant Center, Adwords, Sosyal Medya, Ürün, Video, Instagram, Katalog Reklamları, SEO, Dijital Pazarlama Yönetimini yapmaktayız.

Lazım Bana

Proje Yönetimi

UPGO farkını sonuna kadar hissettirdiğimiz bir proje.

3 aylık süre içerisinde trafik ve satışlarını 10 katına çıkardığımız bir çalışma. Big Data, SEO, Dijital Pazarlama optimizasyonları ile hızla ilerleyen geleceğin markasını yaratmaya hazırlanıyoruz.

6000’den fazla kategori, Milyonlarca Ürün.

Male industry

Proje Yönetimi

maleinsdustry  projesini baştan sona yürütmekteyiz. Kurgu, Senaryo, PR, Merchant Center, Adwords, Sosyal Medya, Ürün, Video, Instagram, Katalog Reklamları, SEO, Dijital Pazarlama Yönetimini yapmaktayız.

Salon Bitkileri

Proje Yönetimi

Salon Bitkileri  projesini baştan sona yürütmekteyiz. Kurgu, Senaryo, PR, Merchant Center, Adwords, Sosyal Medya, Ürün, Video, Instagram, Katalog Reklamları, SEO, Dijital Pazarlama Yönetimini yapmaktayız.

Çiftlik Mağazam

Proje Yönetimi

Performans marketing ajansı olarak; SEO, Adwords, Merchant Center, Dijital Pazarlama, Satış Arttırma, Senaryo, Genel Site yönetimini yürütmekteyiz.

Facebook Pixel, Katalog, instagram Reklamları yönetimi.

ref 987