En İyi Markalar ADS Hizmetlerimize Güveniyor!

ADS Danışmanlığı

Sitenize daha fazla trafik ve müşteri mi istiyorsunuz? Google ADS reklamları ile sitenizin gelirlerini arttırabiliriz.

Google ADS Danışmanlık Hizmetleri

PPC Reklamcılığı kullanıyorsanız, şansınız çok fazla para harcıyorsunuz ve bunu bilmiyorsunuz bile. Yüksek maliyetler ve düşük dönüşüm oranları ile yetinmeyin! Sertifikalı Google AdWords Uzmanlarından oluşan ekibimizin gereksiz harcamaları ortadan kaldırmasına ve sitenize daha yüksek kaliteli trafik çekmesine izin verin.

GOOGLE ADS AVANTAJLARI

Google ADS Reklamlarına Neden İhtiyacınız Var?

ADS reklamları ile markanıza değer katmanız ve kısa sürede hedeflerine ulaşmanız mümkündür. Neden Google ADS Reklamı vermeniz gerekir?

Daha Fazla Trafik

Aynı veya daha düşük maliyetle sürekli olarak daha fazla trafik çeken kampanyalar oluşturuyor, ayarlıyor ve yönetiyoruz.

Daha İyi Trafik

Miktar için kaliteden ödün vermiyoruz. Kampanya kurulum ve yönetim stratejilerimiz, müşterilerimizin gerçekten istediği yüksek nitelikli trafikten daha fazlasını bulur.

Düşük Maliyetler

İsraflı TBO harcamalarını belirleme ve azaltma konusunda uzmanız. Tıklama veya edinme başına yapmanız gerekenden daha fazlasını ödemeniz için bir neden yok.

Daha Yüksek Getiri

Müşterilerimizin yönetim kurullarına ve patronlarına rock yıldızları gibi görünmesini sağlayan, kampanyalarımızın elde ettiği yüksek YG’dir. Etkili, verimli ve iş hedefleriyle yönlendirilen kampanyalar oluşturuyoruz.

Performans Raporları

Google AdWords bir çok özel rapor oluşturmamıza olanak tanır. Bu sayede ürün, sayfa, hizmet performans analizleri yaparak düşük TBM’ler ile daha fazla click almanızı sağlarız.