Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetleri

Facebook – Instagram reklamları ile daha fazla satış ve müşteriye ulaşabilirsiniz.

UZMAN BİR SOSYAL MEDYA DANIŞMANI MI ARIYORSUNUZ?

Professional Sosyal Medya Danışmanlığı

Çevrimiçi pazarlama hizmetlerinin tam menüsünü sunan birçok dijital ajans, paketin bir parçası olarak Sosyal Medya pazarlama danışmanlığı sunmaktadır. Bununla birlikte, Sosyal medyada başarı, Google Adwords veya basılı reklamcılık gibi diğer kanallardan tamamen farklı bir stratejik yaklaşım gerektirir.

Sosyal Medya Çözümleri

Text Metinler

Reklam senaryolarınızı ve metinlerinizi bize bırakın, sizin için en verimli textler hazırlarız.

Geri Dönüşüm

En fazla dönüşümü almanız için, teknik, analitik çalışmalar yaparız. Reklamlarınızın sıklıkla optimize edildiğini göreceksiniz.

Etkileşim

Hedef kitleniz ile etkileşim kurma oranınızı arttırıyoruz. Hedef kitlenize en fazla erişimi, en uygun bütçelerle sağlıyoruz.

Marka İzleme

Tüm sosyal ağlarda markanız hakkında çıkan haberleri, paylaşımları, etiketleri özel yazılımlarımız ile takip ediyoruz. Marka emniyetini sağlıyoruz.

İçerik Stratejisi

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız içeriklerin teknik optimizasyonları yaparız. Metin, Etiket analizleri ile daha fazla erişim.

Reklam Yönetimi

Uzman kadromuz ile sosyal medya reklamlarınızın yönetilmesini sağlıyoruz. Facebook Business Manager, Instagram Shopping, Twitter, Youtube reklam yönetimleri.

Özel Tasarımlar

Ürün ve hizmetleriniz için profesyonel grafikerlerimiz ile en doğru görsel çalışmaları hazırlıyoruz. Kısa sürede etkili ve yüksek kalite görseller sunuyoruz.

Derin Araştırma

İşletmenize / kuruluşunuza, kategorinize, rekabete, mevcut içeriğinize ve sosyal medyaya, müşteri görüşlerine, analitiklere ve daha fazlasına bakarız.

SOSYAL MEDYA PAZARLAMA

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri

İster Facebook, Twitter, LinkedIn veya Instagram kullanıyor olun, sosyal medya işletmelerinizin reklamını yapmak için güçlü bir platformdur. Sosyal medya ile şirketiniz markanızı tanıtabilir, hedef kitlenizin ilgisini çekebilir, müşteri sadakatinizi oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilir.

Sosyal medyadaki varlığınız, markanızın kimliğinin önemli bir uzantısıdır.
Markanızı içten dışa bilseniz de somut sonuçlar üretmek için hikayenizi nasıl, nerede ve ne zaman paylaşacağımızı biliyoruz . Sosyal medya uzmanlarımızın yardımıyla sesiniz yüksek ve net çıksın.