Sosyal Medya DanışmanlığıSosyal Medya Pazarlama Ajansı

Profesyonel Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetleri

UPGO 14 yılı aşkın süredir sosyal medya pazarlama ajansı olarak hizmet vermektedir. Facebook - Instagram reklamları ile daha fazla satış ve müşteriye ulaşabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri

İşinizi Büyütmek İçin Buradayız

Professional Sosyal Medya Danışmanlığı

Çevrimiçi pazarlama hizmetlerinin tam menüsünü sunan birçok dijital ajans, paketin bir parçası olarak Sosyal Medya pazarlama danışmanlığı sunmaktadır. Bununla birlikte, Sosyal medyada başarı, Google Adwords veya basılı reklamcılık gibi diğer kanallardan tamamen farklı bir stratejik yaklaşım gerektirir.
  • İçerik Stratejileri: Sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız içeriklerin teknik optimizasyonları yaparız. Metin, Etiket analizleri ile daha fazla erişim.

  • Marka İzleme: Tüm sosyal ağlarda markanız hakkında çıkan haberleri, paylaşımları, etiketleri özel yazılımlarımız ile takip ediyoruz. Marka emniyetini sağlıyoruz.

  • Sosyal Medya Reklam Yönetimi: Uzman kadromuz ile sosyal medya reklamlarınızın yönetilmesini sağlıyoruz. Facebook Business Manager, Instagram Shopping, Twitter, Youtube reklam yönetimler

  • Özel Tasarımlar: Ürün ve hizmetleriniz için profesyonel grafikerlerimiz ile en doğru görsel çalışmaları hazırlıyoruz. Kısa sürede etkili ve yüksek kalite görseller sunuyoruz.

Tex Metinler

Reklam senaryolarınızı ve metinlerinizi bize bırakın, sizin için en verimli textler hazırlarız.

Etkileşim

Hedef kitleniz ile etkileşim kurma oranınızı arttırıyoruz. Hedef kitlenize en fazla erişimi, en uygun bütçelerle sağlıyoruz.

Geri Dönüşüm

En fazla dönüşümü almanız için, teknik, analitik çalışmalar yaparız. Reklamlarınızın sıklıkla optimize edildiğini göreceksiniz.

Daha Fazla Satış

Teknik optimizasyonlar ile daha fazla satış yapmanız konusunda uzmanız.

Bir Sosyal Medya Uzmanına İhtiyacınız Mı Var?

Profesyonel sosyal medya uzmanlarımız ile markanıza değer katalım


    Teklif Al

    Bize projenizi anlatın. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapacağız.