Sosyal Medya Pazarlama

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetleri

Facebook - Instagram reklamları ile daha fazla satış ve müşteriye ulaşabilirsiniz.
Sosyal Medya Reklamları

İşinizi Büyütmek İçin Buradayız

Conversion-Rate-Optimization-Icon

Reklam senaryolarınızı ve metinlerinizi bize bırakın, sizin için en verimli textler hazırlarız.

Pay-Per-Click-Management-Icon

En fazla dönüşümü almanız için, teknik, analitik çalışmalar yaparız. Reklamlarınızın sıklıkla optimize edildiğini göreceksiniz.

Online-Marketing-Management-Icon

Hedef kitleniz ile etkileşim kurma oranınızı arttırıyoruz. Hedef kitlenize en fazla erişimi, en uygun bütçelerle sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA PAZARLAMA

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri

İster Facebook, Twitter, LinkedIn veya Instagram kullanıyor olun, sosyal medya işletmelerinizin reklamını yapmak için güçlü bir platformdur. Sosyal medya ile şirketiniz markanızı tanıtabilir, hedef kitlenizin ilgisini çekebilir, müşteri sadakatinizi oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilir.

Sosyal medyadaki varlığınız, markanızın kimliğinin önemli bir uzantısıdır.
Markanızı içten dışa bilseniz de somut sonuçlar üretmek için hikayenizi nasıl, nerede ve ne zaman paylaşacağımızı biliyoruz . Sosyal medya uzmanlarımızın yardımıyla sesiniz yüksek ve net çıksın.

UZMAN BİR SOSYAL MEDYA DANIŞMANI MI ARIYORSUNUZ?

Professional Sosyal Medya Danışmanlığı

Çevrimiçi pazarlama hizmetlerinin tam menüsünü sunan birçok dijital ajans, paketin bir parçası olarak Sosyal Medya pazarlama danışmanlığı sunmaktadır. Bununla birlikte, Sosyal medyada başarı, Google Adwords veya basılı reklamcılık gibi diğer kanallardan tamamen farklı bir stratejik yaklaşım gerektirir.

Marka İzleme

Tüm sosyal ağlarda markanız hakkında çıkan haberleri, paylaşımları, etiketleri özel yazılımlarımız ile takip ediyoruz. Marka emniyetini sağlıyoruz.

İçerik Stratejileri

Sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız içeriklerin teknik optimizasyonları yaparız. Metin, Etiket analizleri ile daha fazla erişim.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Uzman kadromuz ile sosyal medya reklamlarınızın yönetilmesini sağlıyoruz. Facebook Business Manager, Instagram Shopping, Twitter, Youtube reklam yönetimleri.

Özel Tasarımlar

Ürün ve hizmetleriniz için profesyonel grafikerlerimiz ile en doğru görsel çalışmaları hazırlıyoruz. Kısa sürede etkili ve yüksek kalite görseller sunuyoruz.

SOSYAL MEDYA AĞLARI

Markanızın Sosyal Ortamdaki Varlığını Artırın
En Önemli Ağlar

İşletmenize / kuruluşunuza, kategorinize, rekabete, mevcut içeriğinize ve sosyal medyaya, müşteri görüşlerine, analitiklere ve daha fazlasına bakarız.

Markanız için yüzlerce, hatta binlerce strateji geliştiririz. Doğru hedef kitleye yayınlanan reklamlar ile reklam performansını arttırmak için optimizasyonlar yaparız.

Markanız için en doğru hedef kitleleri araştırır ve her reklamın doğru hedef kitleye gösterilmesi için stratejiler geliştiririz.

Yayınlanan reklamların CRO Geri dönüşüm analizlerini yaparak, daha az bütçe ile daha doğru reklamlar yayınlaması için çalışmalar yapıyoruz.