Google Adwors Anahtar Kelime Aracı Nasıl Çalışır?

Google Adwors Anahtar Kelime Aracı Nasıl Çalışır

Google markasının önemli anahtar kelime aracından biri olan Google Adwors özellikle blog yazarları tarafından çok kullanılmaktadır. Google Adwors reklam kampanyası oluşturmak isteyen Adwors kullanıcılarına fikir vermek amacıyla oluşturulan bir sistemdir.

Bloggerler için yeni yazı fikirleri elde etmek için çok sık kullanılan yöntemlerden biridir. İnternette yeni müşterilere ulaşabilmenin etkili yöntemlerinden biri olan Google Adwors ücretsiz bir anahtar kelime aracı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yeni ve deneyimli olan reklam veren kişiler tarafından yeni arama ağı kampanyaları oluşturmak için bu uygulama çok tercih edilmektedir. Ayrıca mevcut kampanyalarını genişletmek isteyen kişiler için Google Adwors anahtar kelime aracı tam bir üretici konumundadır.

Bu uygulama sayesinde anahtar kelime ve reklam gurubu fikirleri aranabilmektedir. Web sitelerinin kendileri için en uygun anahtar kelimelerini bulmasına yardımcı olan bu uygulama neticesinde siteniz Google arama motorunda üst sıralamalara yerleşebilmektedir.

Google arama motoru sonuçlarında üst sıralarda bulunmak isteyen kullanıcılar Google Adwors Anahtar Kelime Aracı ile site faaliyetlerine uygun anahtar kelimeler seçerek üst sıralara yerleşebilmektedir.

Google Adwors Anahtar Kelime Aracı Başlamadan önce Ne Yapmak Gerekir?

Google Adwors Anahtar Kelime Aracı ile anahtar kelimeleri performansını görüntüleme fırsatına sahip olabilirsiniz. Ayrıca birden fazla anahtar kelime listesi birleştirebilir ve yeni bir anahtar kelime listesi oluşturabilirsiniz.

Google Adwors Anahtar Kelime Aracı sayesinde kendi şirketinizde kullanabileceğiniz rekabet gücü yüksek teklifler seçmenize yardımcı olabilir ve kaliteli anahtar kelimeler seçerek ziyaretçileri sitenize çekebilirsiniz.

Ziyaretçi sayınız arttıkça internet sitenizin bilinirliği artar ve Google arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Google Adwors Anahtar Kelime Aracı kullanmaya başlamadan önce bu uygulamada bir hesabınızın olması gerekmektedir. Eğer Google Adwors üzerinde herhangi bir hesabınız yoksa ücretsiz olarak Google Adwors Anahtar Kelime Aracı hesabı açmanız gerekmektedir.

Google Adwors Anahtar Kelime Aracının Avantajları Nelerdir?

  • Google Adwors Anahtar Kelime Aracı ile anahtar kelime arayabilirsiniz. Web siteniz üzerinde herhangi bir tanıtım ve kampanya faaliyetleri yürütecekseniz bu uygulamayı ziyaret ederek uygun anahtar kelimeler bulabilirsiniz. Sadece web sitesi ile ilgili kampanyalar için değil; açılış sayfanız, ürün kategorileri ve hizmetlerinize uygun anahtar kelime ve reklam grubu fikirleri arama fırsatına sahip olabilirsiniz.
  • Google Adwors Anahtar Kelime Aracı sayesinde geçmiş istatistikleri ve trafik tahminlerini öğrenebilirsiniz. Kampanyalar ve yeni uygulamalarda hangi anahtar kelimeleri kullanabileceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız Google Adwors uygulaması sayesinde arama hacmi istatistikleri hizmetinize sunulmaktadır. Anahtar kelimelerin teklif ve bütçe açısından göstereceği performansı öğrenmek için bu uygulamadan faydalanabilirsiniz. Anahtar kelime ile ilgili öngörüler, tıklanma ve tahmini dönüşümler size yardımcı olacaktır. Öngörülen tahminler sayesinde teklif ve bütçelere yönelik kararınız şekillenebilecektir.
  • Google Adwors anahtar kelime aracı farklı ve kaliteli anahtar kelime fikirleri sunmaktadır. Ayrıca trafik tahminleri yapabilen bu uygulama sayesinde ziyaretçilerinizin anahtar kelimeler doğrultusunda sitenizi ziyaret etme oranını tahmini olarak belirlemektedir. Anahtar kelime fikirleri ve trafik tahminleri sağlayan Google Adwors ile kampanya performansını net bir şekilde öğrenemeyebilirsiniz. Çünkü kampanya performansının çeşitli faktörlere bağlı olduğu unutulmamalıdır.

Google Adwors Anahtar Kelime Aracı İle Kelime Arama

Web sitesi sahipleri aradıkları anahtar kelimeleri bulmak için Google Adwors uygulamasından faydalanabilmektedir. Yeni anahtar kelime fikirlerinin yer aldığı bu uygulama sayesinde geçmiş istatistikleri öğrenme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Arama hacmi verilerine ulaşabileceğiniz Google Adwors anahtar kelime aracı sayesinde bütçe planlaması yaparken anahtar kelime fikirleri hakkında tahminler alabilirsiniz. Anahtar kelime araması yaparken öncelikle bir kelime öbeği, kategori veya bir web sitesi kullanarak yeni anahtar kelimeleri arama fırsatına sahip olabilirsiniz.

Arama hacmi  verilerini girerek trend anahtar kelimelerini öğrenebilirsiniz. Yeni anahtar kelimeler bulmak ve anahtar kelimeleri genişletmek için anahtar kelime listesini birleştirme fırsatı sınılmaktadır.

Google Adwors anahtar kelime aracı sayesinde tıklanma ve maliyet performansı tahminlerini alma fırsatına sahip olabilirsiniz. Kelime aracı sayesinde web sitenizin faaliyetlerine uygun olan anahtar kelimeleri bulabilirsiniz.

Anahtar kelime aracı sayesinde web sitenizin Google arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. Ziyaretçileri arttırmak ve web sitenizin popülerliğini arttırmak amacıyla Google Adwors anahtar kelime aracı uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Author:
SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Al

Bize projenizi anlatın. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapacağız.