WordPress Teması Satın Alabileceğiniz En iyi 10 Site

en iyi wordpress tema siteleri

WordPress onlarca kategori içinde barındırdığı binlerce tema barındırıyor. Geliştiriciler hazırladıkları temaları birçok platform üzerinden satıyor. Premium temalar kullanarak göz doldurucu bir site kurmanız oldukça basit, hatta birden fazla internet siteniz varsa, sürekli internet sitesi kuruyorsanız düşük ücretlerle yüzlerce premium temaya erişim hakkı veren geliştiriciler de bulunmaktadır. Sizin için en iyi SEO Uyumlu premium sitelere sahip siteleri ve en avantajlı seçeneklere sahip siteleri sıraladık;

Themeforest

Bünyesinde 35 binden fazla tema barındıran Themeforest, envatomarket güvencesiyle hizmet vermektedir. Sıkı politakaları nedeniyle her geliştirici burada tema satamaz. Sıkı kurallara uyan ve onaydan geçen temalar satışa çıkartılır. Bu alanda dünyanın en büyük sitelerinden bir tanesidir ve güvenilirdir. İş, magazin, teknoloji, haber, mobil gibi her kategoride tema bulabilirsiniz. Fiyatları minimum 2 dolardan 69 dolara kadar çıkmaktadır. İndirimleri takip ederek başarılı temalara uygun fiyatlara sahip olabillirsiniz ayrıca her ayında 1’inde bazı ürünlerine ücretsiz erişim sunmaktadır.

Mojo Marketplace

Şirket teması, iş tanıtımları, moda, fotoğrafçılık gibi sınırlı kategorilere hitap eden bir tema arıyorsanız ve yaratıcı, modern tasarımlarına sahip olmasını istiyorsanız Mojo Marketplace’e göz atmanızı tavsiye ederiz. Bünyesinde yaklaşık bin adet wordpress temasını barındıran firma birçok yazılıma tasarım desteğide sunmaktadır. Tema satış fiyatları 20-100 dolar aralığındadır.

Template Monster

Uzun süredir birçok yazılım ve tasarım alanında varlık gösteren template monster bünyesinde bine yakın tema ile sizlere alternatif seçenekler sunuyor. Satışlarında sadece en iyi özellik ve görünümlere yer veren firma başarılı işler ortaya çıkartıyor. Site kullanım seçeneğinde Türkçe’yi seçerek site içerisinde daha kolay gezerek temaları keşfedebilirsiniz. Fiyat aralığı genel olarak 250-550 tl aralığındadır.

My Theme Shop

Uzun süredir wordpress temaları üzerine hizmet veren sitelerden biri olan My theme shop başka sitelerde bulamayacağınız kendilerine özgün temalar üretmektedir. Premium temalar kategorisinde iyi işler çıkaran bir firma olasalar da genel yapıları biraz solgun kalıyor. Şirketin en önemli avantajı ise tek seferde ödeyeceğiniz 89 dolarlık üyelik karşılığında tüm tema ve eklentilerine erişim yetkisi vermesidir. Yaklaşık bir tema fiyatı ile şirketin çıkarmış olduğu tüm temalara ücretsiz erişebilirsiniz.

Elegant Themes

Divi eklentisiyle büyük bir kitleye ulaşan şirket, kodlama bilmeden tema yapma imkanı sunarken bünyesinde barındırdığı ve her geçen gün yeni temalar hazırlayarak müşterilerine sunduğu avantaj paketinde 87 den fazla tema barındırıyor. Tek bir üyeliği 69 dolara satan firma üyelik karşılığında tüm temalarına ücretsiz erişim imkanı sunuyor. Yani beğendiniz bir temasını almak yerine firmanın tüm temalarına bir kez 69 dolar ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.

Theme Isle

Kendi temalarını üreten bir firma olan theme isle bünyesinde çok fazla tema barındırmıyor olsa da avantaj paketinde 89 dolar karşılığı tüm temalarına erişim izni vermesi önemli bir avantaj sunuyor. Tema çeşitliliği açısından birçok kategoride işinize yarayabilecek temalar bulunduruyor.

Theme Fuse

Görsel açıdan zenginleştirilmiş tasarımlar arıyorsanız Theme fuse’u kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Kendi bünyelerinde geliştirdikleri temalarla dikkat çeken firma WordPress’e daha modern ve şık bir görünüm katarak temalar üretiyor ancak fiyatları 89 dolardan başlıyor. Tüm temalara erişim üyeliği ise 399 dolar.

Css igniter

Minimalist, modern ve şık tasarımların yer aldığı firma bünyesinde şuan 82 tema barındırıyor. Birçok kategoriden tema arşivlerinde hazır bulunuyor. Üyelik ücretleri 69 dolar olan firma üyelerinin tüm tema ve eklentilere ücretsiz erişim sağlamasına izin veriyor. Yani tek bir tema fiyatına onlarca tema sahibi olabiliyorsunuz.

Theme-Junkie

Bünyesinde çok sayıda tema barındıran ve yeni temalar üretmeye devam eden bir başka firma ise ekonomik olarak kendini rahat hissetmeyenlere özel avantalar sunuyor. Bir yıllık tam erişimli üyeliği 49 dolara alarak sitede yer alan tüm temalara ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz.

Tesla Themes

Modernlik ve şıklık wordpress’de ne kadar zorlanabilir, sınırları nelerdir ? sorularını sormamıza neden olan ve her temasında muazzam işlere imza atarak üyelerini şaşırtan firma birbirinden farklı ve güzel temalara sahip, yaratıcılıkta sınırları zorlayan şirket şuan bünyesinde 67 tema barındırıyor. Bu temaların tamamına erişim sağlamak için yıllık 99 dolar veya ömür boyu 189 dolarlık üyelik almanız gerekiyor. Tam üyelik almanız durumunda her yıl yeni eklenen 18+ temaya ve temaların psd versiyonlarına erişim hakkınızda oluyor.

WordPress neredeyse hayal edebileceğiniz her türden temayı bulabileceğiniz geniş bir yer. Tema üretmek için kurulmuş birçok şirket bulunuyor. Çeşitliliğin fazla olması müşterilerin avantajlı paketlere sahip olmasına neden olurken Türk kullanıcılar için en büyük dezavantaj temaların büyük çoğunluğunda İngilizce dil desteği olması, satın aldığınız tema içinde Türkçe bulunmuyorsa, indirdiğiniz tema dosyası içinde dil dosyasından İngilizceyi alıp ilgili programlarda Türkçeye çevirerek Tr_tr dosyası eklemeniz gerekmektedir.

Author:
SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Al

Bize projenizi anlatın. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapacağız.