Bölgesel SEO

Bölgesel SEO Hizmeti

Bölgesel SEO nedir ? müşterileri kapınıza getirmektir. Çevrenizde yapılan aramalarda ilk sırada yer alarak müşterilerinizle doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Her geçen gün büyüyen Dijital pazarda yer almayan şirketlerin neredeyse tamamı küçülmeye veya iflasa kadar gitmektedir. İnternet kullanımının yaygınlaşması ve kolaylaşmasıyla artık insanlar bir hizmet satın almadan önce internette aramalar yaparak fikirler ediniyor. Yapılan bu aramalarda ilk sırada olan iş yerleri ve şirketler gelen ziyaretçileri içerik ve bölgesel SEO optimizasyonlarıyla kendilerine yönlendiriyor. Peki bu dijital pazarda yer alarak bölgesel aramalarda neden ilk sırada siz olmayasınız ?

Bölgesel SEO Nasıl Yapılır ?

Takımımız sizlere bölgesel SEO’da bir numara olmayı garanti ediyor. Bölgesel SEO’da altın kural olan harita düzenlemeleri, bölgesel IP adresleri, sosyal medya sinyalleri ve şehir, semt, sektör hedefli Google üzerinde en üst sıralarda yer almanızı sağlıyoruz. Kullandığımız özel market stratejileri sizi en üst sıralarda kalıcı bir şekilde tutarken site içi özel yapılandırmalarla satış oranlarını da artırıyoruz.

Biz sizlere kolay ve basit kelimelerde yükselteceğimiz bir teklif yapmıyoruz. Diğer SEO firmaları rekabet oranı düşük kelimelerde ilk sayfa getirerek çalışma yaptıklarını düşünüyor ancak bu trafiğinizi ve satış oranlarını artırmaz. Bizim teklifimiz; Arama motorlarında yükseltmek, sosyal ağlarda hedef kitlelere ulaşmak, trafiğinizi artırmak ve satış oranlarınızı katlamaktır.

İşinizi büyütmeyi garanti ediyoruz ! Trafiğinizi sadece masa üstü kullanıcılarda değil, mobil ve tablet aramalarında yükselmeyi garanti ediyoruz.

Bölgesel SEO’nun Faydaları

Sektörünüzle ilgili 40 ila 110 kilometre alanda yapılan aramalarda ilk sırada siz yer alıyorsunuz. Böylece işletme sahipleri internette ulaştığı müşterilerine kolayca iş yerlerini ziyaret etme fırsatı sunuyor. Özellikle fiziksel hizmet veren firmalar müşterilerine ulaşmak için kullanabileceği en etkili yöntemdir.

Bölgesel yapılan aramaların büyük bir oranı potansiyel müşteri olarak iletişime geçtiği firmalardan hizmet almaktadır. Yani genel bir web sitesi 100 ziyaretin sadece 1 tanesi müşteri olarak dönüş yapıyorsa, bölgesel sonuçlarla erişilen sitelerde her 10 ziyaretçiden 1 tanesi müşteri olarak dönüş yapmaktadır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız 

Türkiye genelinde hizmet veren en büyük SEO firmasıyız. Çalışmalarımız asla ek iş olmamıştır. Uzun yıllardır tüm güncelleme ve yenilikleri yakından takip ederek kendimizi geliştirerek ilerledik. Hiçbir zaman geride kalmadık her zaman gelebilecek güncellemeleri tahmin ederek bir adım önde olduk. Türkiye’de yükselme garantili sözleşmelerle çalışan nadir firmalardan biri olarak hizmet vermekteyiz.

Author:
SEO ve Dijital Pazarlama Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Teklif Al

Bize projenizi anlatın. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapacağız.