Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO)

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), ziyaretçilerinize ürünlerinizi pazarlarken yapılan optimizasyon teknikleridir. Gelen tıklamalar, hedef sayfalar, sayfa düzeni, site hızı ve pazarlama gibi kriterler göz önünde bulundurularak düzenlemeler yaparız.

dönüşüm oranı optimizasyonu hizmetleri

Geri dönüşüm oranın artması daha fazla ürün satarak kar oranınızın artmasına yardımcı olur. Elde edilen trafiği doğru değerlendirerek daha fazla insana satış yapabilirsiniz veya markanızı doğru bir şekilde tanıtarak ürünlerinize ihtiyaç duyduklarında ilk olarak sizi tercih etmelerini sağlarız.

Dönüşüm oranın artması, neredeyse tüm mali sorunlarınızı ortadan kaldırarak pazarlama stratejinizi geliştirmenize yardımcı olur. Site içinde küçük değişiklikler dahi CRO oranını doğrudan etkiler.  Ancak yapılan değişiklikler her zaman aynı sonucu vermez. Sektörel araştırmalar yapılarak özel bir planlama ile CRO oranı geliştirilmesi gerekmektedir. Potansiyel müşterilerinizi, ilgi alanlarını, yaş grupları, site içi Seo optimizasyon ve rekabet analizi yaparak en iyi verimi almanızı sağlarız.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO) Teknikleri

Dönüşüm oranını artırmanın en etkili yöntemi sitenizde testler yapmaktır. Ekibimiz A/B testleriyle kısa ve uzun vadeli dönüşümleri takip ederek en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olur. Yapılan çalışmaların sektörel farklılıklar göstermesi nedeniyle size özel bir strateji oluştururuz.
Daimi ve güncel araştırmalarla, kararlı gelişmeler, düzenli testler ve titiz raporlama sunuyoruz. Uzman analiz ekibimiz hangi kitlenin ürünlerinize ilgi gösteren ve hangi kitlenin ürünlerinizi tanıması halinde ilgi gösterebileceğini belirleyerek kısa sürede satışlarınızda artış elde etmenize yardımcı olur.

Çalışma Sistemimiz

Çalışma ekibimiz bu alandaki en iyi analiz programlarını kullanarak veri toplar. Elde edilen veriler görselleştirme ve özel tekniklerle analiz edilerek satışlarınızı artırmak için çalışmalar yürütür. Analiz ekibimiz günlük dataları inceleyerek sonuçları analiz eder ve en iyi verimi almanıza yardımcı olur.
Biz size elde ettiğiniz trafiği en iyi şekilde kullanmayı teklif ediyoruz. Satış yapmadan trafik almanız hiçbir anlam ifade etmez biz ise yapacağımız çalışma ve analizlerle kitlenizi en iyi şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Sizin farkında olmadığınız potansiyeli açığa çıkartıyoruz.

Projeniz size para kazandırırken bırakın biz size daha fazla para kazandıralım! Yüz binlerce lira masraf yaparak sahip olacağınız programlar ve profesyonel bir ekibe çok düşük ücretlerle sahip olma fırsatı sunuyoruz. Dönüşüm oranı optimizasyonu hizmetimiz için iletişime geçin.

    Teklif Al

    Bize projenizi anlatın. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapacağız.