Bağlantı Geliştirme

Sektöre yeni girdiniz veya son derece rekabet oranı yüksek bir kelimede marka hedefleriniz var, hedef arama kelimeniz de yükselmek için son derece kaliteli geri çapa bağlantılara ihtiyacınız bulunmaktadır. Doğal bağlantılar konusunda uzun yılların verdiği deneyimimiz sayesinde UPGO olarak size yardımcı olabiliriz.

bağlantı geliştirme hizmetleri

Bağlantı Kurma Hizmetlerimiz:

  • Bağlantı Kurma Stratejileri: bünyenizde SEO çalışmalarını yapan ve link geliştirme konusunda hizmet veren bir personeliniz var mı? ve bu bağlantıları geliştirirken hangi kriterlere göre geliştirmeler yapacağınızı bilmiyor musunuz? SEO Şefi ekibi olarak bağlantı geliştirme konusunda destek ve çözüm üretmekteyiz. Ekibimizin yapacağı çalışmalar sosyal medya medya ve bağlantı geliştirme konusunda tüm analizlerin ve haritanızın çıkarılması kimi zaman haftalar sürebilmektedir. Çalışma sonrasında ekibimiz kapsamlı olarak bir rapor sunmaktadır. Sizlere teslim edeceğimiz klavuz ile kaliteli bağlantılar kurabilirsiniz. Klavuz içerisinde nasıl içerik geliştirmeniz gerektiği, otorite kanalları nasıl bulabileceğinizi, rekabet ortamında nasıl analiz yapabileceğinizi, rehber ve profil geliştirme önerileri yer almaktadır.
  • Aylık Bağlantı İnşa etme : Bağlantı geliştirme ekip işidir, eğer bir ekibiniz yok ise yapmanız gerekenleri UPGO ekibimizden öğrenebilirsiniz. Elde edilen veriler sonucunda uygulama işlemleri sırasında son derece dikkatli olmanız gerekmektedir. Bağlantıların doğal ve belirli periyotlar halinde geliştirilmesi son derece önemli bir unsurdur. Sitenize doğal ve yüksek kaliteli bağlantıların belirli sıklık ve analiz işlemleri gerçekleştirilerek gelmesi gerekmektedir. Peki, bu çalışma içerisinde nelere dikkat etmek gerekmektedir, içerik oluşturma ve kalitesi, zayıf bağlantıların tespiti, arama motorlarına dizin gönderim işlemleri, sosyal medya optimizasyonları gibi bir çok unsuru kapsamaktadır. Her ay yapılan çalışmaları sizlere detaylı olarak raporlamak için bir çok online yazılım kullanırız, kullanmış olduğumuz yazılımlar ve bilgi birikimlerimiz sayesinde aylık olarak sitenizin sıralamalarını ve link gelişim sürecini takip ederiz.
  • Bağlantı Değerlendirme: Kurumsal firmalar kurmuş oldukları bağlantıları değerlendirirken dikkatli olmak ve bu süreçte değerlendirecek ekipten bir garanti istemektedirler. SEO Şefi ekibimiz bu konuda size kalıcı çözüm üretebilir. Hizmet süresince oluşacak risk ve risk havuzu yönetiminin tüm sorumluluğu üstlenmekteyiz. Sitenize gelen bağlantılar için analiz işlemleri yapar ve sitenize zarar veren bağlantılar için ortak bir fikir oluşturarak değerlendirme analizleri yaparız. SEO çalışmalarında yüksek riskler vardır, bu riskler arasında doğal gelişen bir bağlantıyı zararlı olarak analiz etmeniz ve bu bağlantıyı reddet yapmanız sitenizin gerilemesine neden olmaktadır. Bu yüzden profesyonel bir ekiple çalışmanız gerekmektedir. Uzun yıllar hizmet veren firmamız bu konuda kalıcı çözümler üretmektedir.

Bizim hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim kurabilir ve diğer SEO Hizmetlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bu gün bizim müşterimiz olabilir ve başarıyı yakabilirsiniz.

    Teklif Al

    Bize projenizi anlatın. En kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapacağız.